AlternativeMusic Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


For downloads, biographies and discographies of your favorite artists - try our new FORUM! For live music player, music news, games, horoscopes & more - try our new PORTAL!

 
AcasaAltMusicUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Marele Off-topic

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Psychokiller
Newborn
Psychokiller


Number of posts : 69
Age : 51
Registration date : 08/06/2008

Marele Off-topic Empty
MesajSubiect: Marele Off-topic   Marele Off-topic Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 8:54 pm

Ca la orice forum care se respecta, era nevoie si de asa ceva ... Twisted Evil
Sus In jos
Psychokiller
Newborn
Psychokiller


Number of posts : 69
Age : 51
Registration date : 08/06/2008

Marele Off-topic Empty
MesajSubiect: Re: Marele Off-topic   Marele Off-topic Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 9:30 pm

Colegii mei de pahar din weekend-ul asta ...
I-am prins la tzanc. Twisted Evil
Sunt topiti.
Saptamana trecuta am imbatat si niste ... pesti. Pacat ca nu am tras poze.Mad
Marele Off-topic Dsc02921u
Sus In jos
kaleid
MODErator
MODErator
kaleid


Number of posts : 285
Age : 34
Location : Computerwelt :)
Registration date : 30/05/2008

Marele Off-topic Empty
MesajSubiect: Re: Marele Off-topic   Marele Off-topic Icon_minitimeLun Iul 13, 2009 8:39 pm

Intrebarea zilei: Why za fac mi-a picat messul si nu mi se incarca nici mailul yahu si nu mi se incarca nici alte p(r)ajini? Neutral
Sus In jos
https://facebook.com/kaleid
Psychokiller
Newborn
Psychokiller


Number of posts : 69
Age : 51
Registration date : 08/06/2008

Marele Off-topic Empty
MesajSubiect: Re: Marele Off-topic   Marele Off-topic Icon_minitimeLun Iul 20, 2009 10:19 pm

Tot ascult de cateva ore Love in itself - Depeche Mode si imi dau inca o data seama seama cata nedreptate exista pe lumea asta.
Piesa asta are de toate ... are linie melodica clasica dar nu previzibila, solo-uri de clape, are si chitara (putina intr-adevar)... prima chitara depeche-ista in vreo piesa, are prestanta si in plus tradeaza ... scoala muzicala. Este o piesa perfecta dar totusi atat de putin apreciata de fanii celor de la Depeche Mode.Embarassed
Daca as fi pus vreodata de catre un muzicolog sau de catre o mironosita ascultatoare de muzici eclectice, sa dau macar numele unei piese Depeche Mode care are legatura cu muzica buna, Love in itself ar fi numele acesteia. Cool
Sus In jos
Continut sponsorizat





Marele Off-topic Empty
MesajSubiect: Re: Marele Off-topic   Marele Off-topic Icon_minitime

Sus In jos
 
Marele Off-topic
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AlternativeMusic Forum :: ROMANA :: GENERAL :: The Blue Cafe-
Mergi direct la: