AlternativeMusic Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


For downloads, biographies and discographies of your favorite artists - try our new FORUM! For live music player, music news, games, horoscopes & more - try our new PORTAL!

 
AcasaAltMusicUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Va invit sa faceti o vizita la ....

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
TATUKKA
In Utero
TATUKKA


Number of posts : 8
Location : Linga Sibiu
Registration date : 23/04/2010

Va invit sa faceti o vizita la .... Empty
MesajSubiect: Va invit sa faceti o vizita la ....   Va invit sa faceti o vizita la .... Icon_minitimeDum Apr 25, 2010 2:17 pm

...www.thevenusproject.com, de ce sa intrati aici ...??? simplu pentru ca ascultindu-l pe Arhitectul (la propriu si la figurat) Jaque Fresco, o sa simtiti ca ati ajuns , in sfirsit , ...ACASA.

As dori sa "merge-ti " pe mina mea, sa va face-ti putin timp si sa studiati despre ce este vorba. Daca noi , iubim muzica New Age, Ambientala, EL , Fresco , a facut mai mult , ne propune cum sa traim mine...
Vizionati si filmuletele din Player-ul paginii...
Astept sa ma injurati , sau sa-mi dati dreptate...

Cu drag pentru voi,
Tatukka
Sus In jos
brighty
Child In Time
brighty


Number of posts : 259
Age : 47
Location : Bucharest
Registration date : 16/11/2008

Va invit sa faceti o vizita la .... Empty
MesajSubiect: Re: Va invit sa faceti o vizita la ....   Va invit sa faceti o vizita la .... Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 11:06 pm

Extrem de interesant! Smile O lume a viitorului, foarte bine proiectata, care indeamna pe cei din prezent la o placuta visare. Parca e prea frumos pentru a fi si adevarat candva... Speranta moare ultima, totusi. La un moment dat, imaginile mi-au amintit de grafica futurista a designerului Roger Dean. Cool Foarte frumos...Merita a fi explorat pe indelete continutul acestui site. Multumim, TATUKKA!
Sus In jos
 
Va invit sa faceti o vizita la ....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AlternativeMusic Forum :: ROMANA :: GENERAL :: The Blue Cafe-
Mergi direct la: