AlternativeMusic Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


For downloads, biographies and discographies of your favorite artists - try our new FORUM! For live music player, music news, games, horoscopes & more - try our new PORTAL!

 
AcasaAltMusicUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Am sa va amintesc de: AMBIENT NIGHT

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
TATUKKA
In Utero
TATUKKA


Number of posts : 8
Location : Linga Sibiu
Registration date : 23/04/2010

Am sa va amintesc de: AMBIENT NIGHT Empty
MesajSubiect: Am sa va amintesc de: AMBIENT NIGHT   Am sa va amintesc de: AMBIENT NIGHT Icon_minitimeDum Apr 25, 2010 1:52 pm

Place cuiva ..."AMBIENT NIGHT "? ca daca ...NUUUU, NU Very Happy
Iar daca da ..putem desvolta.
Sus In jos
brighty
Child In Time
brighty


Number of posts : 259
Age : 47
Location : Bucharest
Registration date : 16/11/2008

Am sa va amintesc de: AMBIENT NIGHT Empty
MesajSubiect: Re: Am sa va amintesc de: AMBIENT NIGHT   Am sa va amintesc de: AMBIENT NIGHT Icon_minitimeMar Mai 04, 2010 10:51 pm

Ma gandesc la Schiller si a sa muzica relaxanta, excelent compusa pentru auditii nocturne!...

Dar, nu numai atat!... Mai sunt si alte genuri, precum lounging si chill-out din modern electro music, cat si anumite albume apartinand unor clasici,ma gandesc aici in primul rand la "Soil Festivities" al lui Vangelis, un disc fantastic, cu o muzica avand aproape puterea de a hipnotiza...

Desigur, imi vin in minte si albumele new age ale diversilor compozitori de prestigiu, intre acestia enumerandu-i pe Tony O'Connor si Gandalf...

Alte propuneri? Smile ...
Sus In jos
 
Am sa va amintesc de: AMBIENT NIGHT
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AlternativeMusic Forum :: ROMANA :: MUZICA :: New Wave/Synthpop/Electro(nica)-
Mergi direct la: